Červená kabelka Kris-Ana 2v1

Červená kabelka Kris-Ana 2v1

Kabelky britské značky Kris-Ana jsou trendy, ale zároveň nadčasové. Mají vždy dokonalý tvar, jsou jednoduché a skvěle se kombinují. Červená kabelka rozzáří každý outfit v neutrálních barvách. Dodá mu takovou fajn fashion tečku! Tahle je navíc ležérně prověšená a můžete jí nosit jak v ruce, tak i přes rameno díky odnímatelnému popruhu. Uvnitř kabelky je další samostatná na zip.Pohodlně do ní vložíte dokumenty o velikosti A4. Součástí balení je bílý protiprachový sáček Kris-Ana. Materiál: syntetika Rozměry: kabelka - 46 x 25 x 26 cm samostatná kabelka - 31 x 17 x 10 cm ucha - 37 cm popruh - 70 - 124 cm

Kód zboží: 58008

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, menší kabelky,, | Modrá, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Červená kabelka Kris-Ana 2v1" je Kris-Ana. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Kris-Ana, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? syntetika, , Rozměry:, kabelka - 46 x 25 x 26 cm, samostatná kabelka - 31 x 17 x 10 cm, ucha - 37 cm, popruh - 70 - 124 cm Kód zboží:

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 63 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 599 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Červená kabelka Kris-Ana 2v1 - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, menší kabelky,, | Modrá,  |,
Červená kabelka Kris-Ana 2v1
Podobné módní zboží