Červená košile s jemným vzorem Seidensticker Slim Fit

Červená košile s jemným vzorem Seidensticker Slim Fit

Seidensticker - Košile s velkým K.

Při nákupu košile hledíte především na kvalitu zpracování a praktičnost? Kousky od Seidensticker oplývají těmito vlastnostmi vrchovatě.

Tento model je ušit v moderním střihu slim fit, a tak přesně okopíruje tvar vašeho těla. Husté červeno-bílé vzorování působí elegantně. Na zadní straně se unvitř pod límečkem skrývá malé hambaté překvapení.  Díky nemačkavé úpravě ji nejen nemusíte žehlit, ale navíc budete vypadat jako ze škatulky i v jedenáct večer v baru po náročném pracovním dni.    

Kvalita. Tradice. Preciznost. To je svatá trojice německé značky Seidensticker, která je největším evropským výrobcem košilí. Když ji v roce 1919 zakládal v domě svých rodičů 23 letý mladík Walter Seidensticker, nemohl tušit, že o století později firma oslaví vyrobení košile s pořadovým číslem 800 miliónů.Materiál: 100% bavlna

Rozměry pro velikost 42:délka - 79 cm délka rukávu - 67 cmšířka přes ramena - 46 cmPraní: 40°C

Kód zboží: 92541

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Košile, formální,, jaro, kultura, originální,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Červená košile s jemným vzorem Seidensticker Slim Fit" je Seidensticker. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Seidensticker, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% bavlna Rozměry pro velikost 42:, délka - 79 cm , délka rukávu - 67 cm, šířka přes ramena - 46 cm

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 55 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 429 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Červená košile s jemným vzorem Seidensticker Slim Fit - MUŽI, Košile, formální,, jaro,  kultura,  originální,
Červená košile s jemným vzorem Seidensticker Slim Fit
Podobné módní zboží