Červená pánská zimní čepice s ohrnutým kšiltem Crosshatch Trapped

Červená pánská zimní čepice s ohrnutým kšiltem Crosshatch Trapped

Mít pod čepicí, a ne jen tak ledajakou!

Tahle skvělá stylová ušanka zaručeně zahřeje. Zima bude dlouhá pánové, tak se na ni pořádně připravte. Kdo má pod čepicí, může brázdit svahy a neleží pak doma s rýmičkou.

Crosshatch do města i na hory. Urban design frčí, tak nezůstávejte pozadu. Červená, ohrnutý kšilt a prodloužené uši sluší! Zapíná se na přezku, takže drží i při divoké jízdě. Materiál: 80% viskóza, 20% vlna Rozměry: obvod 65 cm Praní: ruční Čepice má univerzální velikost.

Kód zboží: 70127

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Doplňky, čepice, šály, rukavice,, | Zelená, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Červená pánská zimní čepice s ohrnutým kšiltem Crosshatch Trapped" je Crosshatch. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Crosshatch, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 80% viskóza, 20% vlna, , Rozměryobvod 65 cm, , Praníruční, , Čepice má univerzální velikost. Kód zboží: 70127

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 72 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Červená pánská zimní čepice s ohrnutým kšiltem Crosshatch Trapped - MUŽI, Doplňky, čepice, šály, rukavice,, | Zelená,  |,
Červená pánská zimní čepice s ohrnutým kšiltem Crosshatch Trapped
Podobné módní zboží