Červené dámské loafers Toms Canvas Classic

Červené dámské loafers Toms Canvas Classic

Aby vám boty padly jako ulité, věnujte pozornost tabulce.I celebrity znají pravidlo "Oko za oko, zub za zub."

Prvotřídní styl a dobrá myšlenka v jednom se vám do cesty nedostane každý den. A to ví i Keira Knightley, Kristen Stewart nebo třeba Scarlett Johansson.  Typ bot loafers, který značka Tom´s proslavila, je specifický svým designem s  plátěnou měkkou špičkou, elastickým vkladem pro snadné vklouznutí, koženou stélkou pro maximální komfort a masivní podešví pro flexibilitu a odolnost.  Pokud se rozhodnete pro nákup těchto originálních botiček, obujete v rámci Tom´s programu One to One i jedno dítě v rozvojových zemích. Společnost tyto končiny mimo jiné zásobuje vodou, pomáhá léčit zrak a dělá spoustu dalších humanitárních činností, které stojí za podporu.  Pro skvělou myšlenku, která se za značkou skrývá, si ji oblíbili trendaři a hvězdy z celého světa. Buďte jednou z nich a rozhoupejte se pro dobrou věc! 

Materiál: vnější – textil    vnitřní – kůže, textil podrážka – textil, kůže

Výška podrážky – 1 cm

Velikost bot

Délka chodidla v cm

36

22,5

37

23,5

38

24,5

39

25,5

40

26,0

41

26,5

 

 

Kód zboží: 53228

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, polobotky, mokasíny,, | Krémová, | Růžová, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Červené dámské loafers Toms Canvas Classic" je Toms. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Toms, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, vnější – textil   , vnitřní – kůže, textil, podrážka – textil, kůže Výška podrážky – 1 cm Velikost bot Délka chodidla v cm 36 22,5 37

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 75 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 649 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Červené dámské loafers Toms Canvas Classic - ŽENY, Boty, polobotky, mokasíny,, | Krémová,  | Růžová,  |,
Červené dámské loafers Toms Canvas Classic
Podobné módní zboží