Červenohnědý batoh Herschel Heritage

Červenohnědý batoh Herschel Heritage

Batoh v dokonalé formě.

Herschel je v současnosti nejžhavější značka batohů na světě, za to dáme záda do ohně. A spolu s námi tisíce fashion freaků i normálních lidí, kteří prostě umí ocenit kvalitu a styl.

Nostalgický design a prvotřídní kvalita zpracování s důrazem na detail, která tomuhle krasavci dovoluje nasazení do plné polní, takže se skvěle hodí na široká záda ošlehaného dobrodruha i na křehká ramínka slečny v růžových šatech.

Batoh má polstrovaná záda a popruhy, takže je vlídný k páteři a nedře. Je z kvalitního materiálu, který si značka vyrábí sama, spodek je pak z umělé kůže, která je odolná a navíc kvůli ní nemusela umřít žádná zvířátka.

Na přední straně je velká kapsa na zip, ve které najdete praktickou karabinu na klíče, uvnitř je pak speciální přihrádka na 15" notebook a kapsa na MP3 přehrávač s vývodem pro sluchátka. Materiál: polyester, nylon, koženka, kov

Rozměry: cca 47 x 30 x 15 cm

Kód zboží: 86232

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Tašky, peněženky, zavazadla, batohy a zavazadla,, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Červenohnědý batoh Herschel Heritage" je Herschel. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Herschel, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? polyester, nylon, koženka, kov Rozměrycca 47 x 30 x 15 cm Kód zboží: 86232 Objevte více

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 60 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 2 199 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Červenohnědý batoh Herschel Heritage - MUŽI, Tašky, peněženky, zavazadla, batohy a zavazadla,, |,
Červenohnědý batoh Herschel Heritage
Podobné módní zboží