Chrániče prsní bradavky velikost L

Chrániče prsní bradavky velikost L

Mrkněte na tento žhavý kousek "Chrániče prsní bradavky velikost L (Malewo)" patřící mezi "Doplňky a pomůcky".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Jemné silikonové chrániče na bradavky. Nejlepší pomocníci během kojení!

Jemné silikonové chrániče na bradavky. Nejlepší pomocníci během kojení!

Chrániče jsou z úžasně jemného, přilnavého materiálu Měkký matriál se perfektně přizpůsobí vašim bradavkám a přesto je dokonale ochrání před rankami Materiál chrániče miminko neodradí od saní - je naprosto přirozený jako vaše pokožka či dudáček Jemné přilnavé vlastnosti chráničů zajistí, že se během kojení nikdy neposunou Největší velikosti L (průměr 1,8cm) - pro velké bradavky

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi doplňky a pomůcky, doplňky a pomůcky, těhotenské a mateřské prádlo, dámské spodní prádlo.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Chrániče prsní bradavky velikost L" je Malewo. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Malewo, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% silikon

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 93 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 99 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Chrániče prsní bradavky velikost L - Doplňky a pomůcky, Doplňky a pomůcky,  Těhotenské a mateřské prádlo,  Dámské spodní prádlo
Chrániče prsní bradavky velikost L
Podobné módní zboží