Čokoládový silikonový pásek na hodinky O clock

Čokoládový silikonový pásek na hodinky O clock

Kultovní záležitost - to jsou silikonové pásky na hodinky od italské značky O clock, které se dají mixovat s různě barevnými ciferníky.Elastický silikonový pásek je v čokoládově hnědé barvě. Nepadne vám do oka třeba kombinace hnědé a červené barvy? Ciferník lze pohodlně a rychle vyměnit (viz obrázek), díky tomu můžete hodinky sladit s oblečením nebo prostě je měnit jen podle chuti.Materiál: silikonPásek O clock je vyrobený z hypoalergenního, zdravotně nezávadného a vodotěsného materiálu.Rozměry: vel. S - délka pásku cca 16 cmvel. M - délka pásku cca 18 cmvel. L - délka pásku cca 20 cmPásek je elastický a měl by pevně obepínat zápěstí.Pokud si objednáte pásek i ciferník dohromady, přijdou vám společně s fešáckou úložnou plechovkou.

Kód zboží: 32330

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Hodinky,, | Žlutá, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Čokoládový silikonový pásek na hodinky O clock" je O clock. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky O clock, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : silikon, , Pásek O clock je vyrobený z hypoalergenního, zdravotně nezávadného a vodotěsného materiálu., , Rozměryvel. S - délka pásku cca 16 cm, vel. M - délka pásku cca

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 75 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 169 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Čokoládový silikonový pásek na hodinky O clock - MUŽI, Hodinky,, | Žlutá,  |,
Čokoládový silikonový pásek na hodinky O clock
Podobné módní zboží