Dámské bílé tričko ZOOT Originál 40 Hearts

Dámské bílé tričko ZOOT Originál 40 Hearts

Dejte najevo celému světu, že jste srdcařka!<3Nebo, že prostě milujete svět a lidi okolo vás...Jedno srdce nám přišlo málo, proto jich přinášíme rovnou 48! to proč je jedno černé, víme jen my a vy.)Tričko je velmi pohodlné, z příjemného materiálu.Materiál: 100% organická bavlnaPerte na 40°C.Velikost: velikost sedí, jak jste zvyklá, délka: 63 cm (velikost M)

Kód zboží: 46120

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, dárek k valentýnu, dárek pro přítelkyni, jaro,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Dámské bílé tričko ZOOT Originál 40 Hearts" je ZOOT Originál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Originál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% organická bavlna, Perte na 40°C.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 56 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 409 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Dámské bílé tričko ZOOT Originál 40 Hearts - ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, dárek k valentýnu,  dárek pro přítelkyni,  jaro,
Dámské bílé tričko ZOOT Originál 40 Hearts
Podobné módní zboží