Dámské bílé tričko ZOOT Originál You &me forever

Dámské bílé tričko ZOOT Originál You &me forever

Dejte najevo celému světu, že jste zamilovaná!<3(nejen 14. února.)Ať už lítáte na růžovém obláčku zamilovanosti nebo už to spolu táhnete nějaký ten pátek, věřte, že je to navždy!Zkrátka You&me FOREVER!Jestli v motivu trika vidíte jenom spojená lana anebo snad prstýnky, necháme na vaší fantazii.)Tričko je velmi pohodlné, z příjemného materiálu.Materiál: 100% organická bavlnaDoporučujeme prát při 40°C.Velikost: velikost sedí, jak jste zvyklá, délka: cca 63 cm (velikost M).

Kód zboží: 46116

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, láska, srdce, srdíčka, val

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Dámské bílé tričko ZOOT Originál You &me forever" je ZOOT Originál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Originál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% organická bavlna, Doporučujeme prát při 40°C.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 48 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 409 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Dámské bílé tričko ZOOT Originál You &me forever - ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, láska,  srdce,  srdíčka,  val
Dámské bílé tričko ZOOT Originál You &me forever
Podobné módní zboží