Dámské černé kožené boty na podpatku Tamaris

Dámské černé kožené boty na podpatku Tamaris

Černé "otevřené" lodičky z pravé kůže mají nízký a širší podpatek, díky kterému vás nebudou tolik bolet nožky a celý den na nohách tak bude snesitelnější.Značka Tamaris používá výhradně kvalitní materiály. Dbá na to, aby boty vypadaly nejen stylově, ale aby byly praktické a pro naše nohy pohodlné a hlavně zdravé. Veškerá dámská obuv je opatřena systémem „Antischokk“, který tlumí nárazy při došlapu až o 50%. 

Materiál: vnější: kůževnitřní: kůže a textilpodrážka: syntetikaJakožto součást skupiny Wortmann značka garantuje dodržování sociální a environmentální zodpovědnosti při výrobě každého kousku (žádné nucené práce, diskriminace, dětská práce, dodržování bezpečnosti a spravedlivé mzdy, omezení dopadu výroby na životní prostředí, zamezení použití chemických látek a další).

Kód zboží: 46236

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, na podpatku,, černá, dámské, elegantní,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Dámské černé kožené boty na podpatku Tamaris" je Tamaris. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Tamaris, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? , vnější: kůže, vnitřní: kůže a textil, podrážka: syntetika

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 118 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 999 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Dámské černé kožené boty na podpatku Tamaris - ŽENY, Boty, na podpatku,, černá,  dámské,  elegantní,
Dámské černé kožené boty na podpatku Tamaris
Podobné módní zboží