Dámské plavky Cornelia - Livia Corsetti - L - černá

Dámské plavky Cornelia - Livia Corsetti - L - černá
Dámské plavky Cornelia Livco jsou určeny pro ženy, které preferují jednodílné plavky, ale dávají přednost originalitě. Tzv. tankiny - top a kalhotky - velice lichotí postavě. Horní díl má zadní část plnou a stejně vysokou jako část přední. Mezi košíčky zpevněnými kosticemi je stříbrná ozdoba, od které vede zavazování za krk. Košíčky jsou vyztuženy napevno vloženou vycpávkou, která vytváří push-up efekt. Jednoduché kalhotky jsou hladké jednobarevné. Materiálové složení: 90% Polyamid, 10% Elastan. Barva: černá-zlatá. Velikost: S, M, L, XL.

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Rozhodně mezi HOMEPAGE | Plavky | Dvoudílné plavky.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Dámské plavky Cornelia - Livia Corsetti - L - černá" je Livia Corsetti. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Livia Corsetti, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? Elastan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 38 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 619 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Dámské plavky Cornelia - Livia Corsetti - L - černá - HOMEPAGE | Plavky | Dvoudílné plavky, HOMEPAGE | Plavky | Dvoudílné plavky
Dámské plavky Cornelia - Livia Corsetti - L - černá
Podobné módní zboží