Dámské polobotky Dogo Loves Me, Loves Me Not

Dámské polobotky Dogo Loves Me, Loves Me Not

Má mě rád, nemá mě rád... jistěže má, tak přestaňte trhat okvětní lístky a obujte si tenisky, které vám tento příjemný fakt budou připomínat

Značka Dogo je uznávaná za svou originalitu a hravost. Její designeři odmítají být vážní a stejnou filozofii hodlají přenést i na své zákazníky. Teď přichází s kolekcí Katze pro správné městské kočky!

Oxfordky mají béžový koženkový podklad. Na vnitřní straně boty vyrůstá květina s padajícími okvětními lístky po vzoru známého dilematu Má mě rád, nemá mě rád.   Díky nízké, ale zato pevné podrážce s vámi tento neokoukaný kousek vydrží dlouho.Materiál Vnější: podrážka: syntetika Vnitřní: textilPokud si nejste jistá, doporučujeme koupit boty o číslo větší. 

Kód zboží: 47972

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, polobotky, mokasíny,, dámské, jaro, kvalitní, lé

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Dámské polobotky Dogo Loves Me, Loves Me Not" je Dogo. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Dogo, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? , Vnější: podrážka: syntetika, Vnitřní: textil

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 115 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 999 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Dámské polobotky Dogo Loves Me, Loves Me Not - ŽENY, Boty, polobotky, mokasíny,, dámské,  jaro,  kvalitní,  lé
Dámské polobotky Dogo Loves Me, Loves Me Not
Podobné módní zboží