Dámské polobotky Dogo Marilyn Monroe

Dámské polobotky Dogo Marilyn Monroe

Která žena by neobdivovala femme fatale Marilyn Monroe. Svůj obdiv můžete veřejně deklarovat pomocí originálních polobotek Dogo, které jsou této sexbombě zasvěcené. Na špičce pravé boty najdete její portrét, na levé špičce je zase nápis "Marilyn Monroe" a na straně její citát "If you can make a girl laugh, you can make her do anything."A pokud jste Marilynina opravdu zarytá fanynka, můžete botky použít i jako suvenýr na poličku slávy, i když to by byla trochu škoda, protože jsou opravdu pohodlné. :)Materiál:podrážka, vnější část - syntetikapodšívka - textilPokud si nejste jistá, doporučujeme koupit boty o číslo větší.

Kód zboží: 39139

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, polobotky, mokasíny,, dámské, jaro, léto, marily

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Dámské polobotky Dogo Marilyn Monroe" je Dogo. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Dogo, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, podrážka, vnější část - syntetika, podšívka - textil

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 76 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 999 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Dámské polobotky Dogo Marilyn Monroe - ŽENY, Boty, polobotky, mokasíny,, dámské,  jaro,  léto,  marily
Dámské polobotky Dogo Marilyn Monroe
Podobné módní zboží