Dámské tričko ZOOT Lokál Znamení Ryby

Dámské tričko ZOOT Lokál Znamení Ryby

Nechte nás hádat. Na okolí působíte velmi něžně, ale pod křehkým obalem se skrývá silná osobnost. Ráda se obětujete pro druhé a největší energií vás nabíjí upřímné vztahy, pěkné bydlení a harmonická rodina. Nesnášíte hádky. Trefili jsme se? Jasná ryba.    Trička s originální grafikou souhvězdí ryby navrhl exkluzivně pro ZOOT Lokál výtvarník Tom Garcy.

On sám ke svému designu říká: "Nechtěl jsem zobrazit znamení zvěrokruhu klasicky skrze ilustraci a stylizaci určitého zvířete, ale původní formou souhvězdí, která předcházela odvození od říše fauny. Každé má svůj unikátní tvar nutící představivost hledat daný symbol."

Materiál: 100% bio bavlna

Praní: 30 °C

Rozměry velikost M:šířka ramen – 35 cmšířka hrudníku – 46 cmdélka od ramene ke spodnímu lemu – 64 cmTričko odpovídá klasickému evropskému číslování. 

Kód zboží: 83173

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, horoskop, jaro, kvalitní,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Dámské tričko ZOOT Lokál Znamení Ryby" je ZOOT Lokál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Lokál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% bio bavlna Praní30 °C Rozměry velikost M:, šířka ramen – 35 cm, šířka hrudníku – 46 cm, délka od ramene ke spodnímu lemu – 64 cm

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 46 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 499 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Dámské tričko ZOOT Lokál Znamení Ryby - ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, horoskop,  jaro,  kvalitní,
Dámské tričko ZOOT Lokál Znamení Ryby
Podobné módní zboží