Dámské tričko ZOOT Originál Mám věneček?

Dámské tričko ZOOT Originál Mám věneček?

Máte? Nemáte? Nechte ostatní hádat...

Nebo to můžete pojmout úplně jinak a tohle triko brát jako dietní být či nebýt: "mám si dneska dát ten věneček, nebo nemám?"

Materiál: - 100% bavlna (nesrážlivá)

Praní: - 40°C naruby

ZOOTí tričko z originální vánoční kolekce má kvalitní a trvanlivý digitální potisk.Tričko doporučujeme kupovat o číslo větší. 

Kód zboží: 42486

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, bavlněné tričko, domov, festival,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Dámské tričko ZOOT Originál Mám věneček?" je ZOOT Originál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Originál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, - 100% bavlna (nesrážlivá) Praní:, - 40°C naruby ZOOTí tričko z originální vánoční kolekce má kvalitní a trvanlivý digitální potisk.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 60 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 409 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Dámské tričko ZOOT Originál Mám věneček? - ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, bavlněné tričko,  domov,  festival,
Dámské tričko ZOOT Originál Mám věneček?
Podobné módní zboží