Dámské tričko ZOOT Originál Relationship

Dámské tričko ZOOT Originál Relationship

Vážný partnerský vztah není pro každého. Někteří vyznávají volný život bez závazků. Pokud mezi tyto lidi patříte, demonstrujte to pomocí trika Relationship a na první pohled bude vše jasné.

Triko má volný střih a je vyrobené z kvalitní příjemné bavlny, na zadní straně je drobný nápis ZOOT. Materiál: 100% bavlna Doporučeno prát naruby při 40°C.

Triko je potištěné kvalitním sítotiskem.Pokud si nejste jistí svojí velikostí, doporučujeme tričko kupovat o velikost menší.

Kód zboží: 41297

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, dámské, domov, festival, j

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Dámské tričko ZOOT Originál Relationship" je ZOOT Originál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Originál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% bavlna, Doporučeno prát naruby při 40°C. Triko je potištěné kvalitním sítotiskem.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 48 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 409 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Dámské tričko ZOOT Originál Relationship - ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, dámské,  domov,  festival,  j
Dámské tričko ZOOT Originál Relationship
Podobné módní zboží