Dámské triko s dlouhým střihem ZOOT Originál Loďka

Dámské triko s dlouhým střihem ZOOT Originál Loďka

Jsou chvíle, kdy byste dala cokoliv za to, být sama na opuštěné loďce uprostřed širého moře? Tričko ZOOT Originál v bílé barvě je potištěno kvalitním sitotiskem s efektem 3D.Tričko je vyrobené z organické bavlny, takže při pěstování nebyly použity žádné škodlivé látky, které by byly nešetrné k životnímu prostředí, což je dobrá zpráva pro vaše tělo i mysl. Tričko je vyrobené ve férových pracovních podmínkách a ekologicky podle certifikátu FWF (Fair Wear Foundation) a mezinárodního standardu GOTS (Global Organic Textile Standard).Materiál: organická bavlna (kvalitní sítotisk)Rozměry: délka - 60 cm, šířka - 63 cmVelikosti sedí, tak jak jste zvyklá. 

Kód zboží: 49478

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, bílá, dámské, jaro, léto,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Dámské triko s dlouhým střihem ZOOT Originál Loďka " je ZOOT Originál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Originál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : organická bavlna (kvalitní sítotisk)

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 179 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 409 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Dámské triko s dlouhým střihem ZOOT Originál Loďka  - ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, bílá,  dámské,  jaro,  léto,
Dámské triko s dlouhým střihem ZOOT Originál Loďka
Podobné módní zboží