Dámské triko ZOOT Lokál Znamení: Býk

Dámské triko ZOOT Lokál Znamení: Býk

Jste pracant, přesněji řečeno workoholik, máte rádi krásné věci, dobré jídlo a domácí pohodu? A nejste vy tak náhodou ve znamení býka? Mysleli jsme si to.

Trička s originální grafikou souhvězdí býka navrhl exkluzivně pro ZOOT Lokál výtvarník Tom Garcy.

On sám ke svému designu říká: "Nechtěl jsem zobrazit znamení zvěrokruhu klasicky skrze ilustraci a stylizaci určitého zvířete, ale původní formou souhvězdí, která předcházela odvození od říše fauny. Každé má svůj unikátní tvar nutící představivost hledat daný symbol."

Materiál: 100% bio bavlna

Praní: 30 °CTričko odpovídá klasickému evropskému číslování. 

Kód zboží: 48595

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, hvězdy, jaro, léto, souhvě

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Dámské triko ZOOT Lokál Znamení: Býk" je ZOOT Lokál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Lokál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% bio bavlna Praní: 30 °C

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 98 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 499 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Dámské triko ZOOT Lokál Znamení: Býk - ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, hvězdy,  jaro,  léto,  souhvě
Dámské triko ZOOT Lokál Znamení: Býk
Podobné módní zboží