Dámské triko ZOOT Lokál Znamení: Rak

Dámské triko ZOOT Lokál Znamení: Rak

Citlivá, vnímavá, emocionální. Zároveň vám ale nechybí logické uvažování a analytické schopnosti. Jste empatická a vždy se snažíte pomáhat slabším. Zárověň jste ale ráda, když získáte respekt za svůj názor. Poznáváte se? Pak jste Račice jakbysmet!

Trička s originální grafikou souhvězdí raka navrhl exkluzivně pro ZOOT Lokál výtvarník Tom Garcy.

On sám ke svému designu říká: "Nechtěl jsem zobrazit znamení zvěrokruhu klasicky skrze ilustraci a stylizaci určitého zvířete, ale původní formou souhvězdí, která předcházela odvození od říše fauny. Každé má svůj unikátní tvar nutící představivost hledat daný symbol."

Materiál: 100% bio bavlna

Praní: 30 °C

Rozměry velikost M:šířka ramen – 35 cmšířka hrudníku – 46 cmdélka od ramene ke spodnímu lemu – 64 cmTričko odpovídá klasickému evropskému číslování. 

Kód zboží: 49824

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, dámské, domov, festival, j

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Dámské triko ZOOT Lokál Znamení: Rak" je ZOOT Lokál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Lokál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% bio bavlna Praní30 °C Rozměry velikost M:, šířka ramen – 35 cm, šířka hrudníku – 46 cm, délka od ramene ke spodnímu lemu – 64 cm

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 71 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 499 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Dámské triko ZOOT Lokál Znamení: Rak - ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, dámské,  domov,  festival,  j
Dámské triko ZOOT Lokál Znamení: Rak
Podobné módní zboží