Dámské triko ZOOT Originál Jelen Wapiti

Dámské triko ZOOT Originál Jelen Wapiti

Bez jelena na tričku ani ránu.Tričko ZOOT Originál v bílé barvě má originální potisk s 3D efektem.Při výrobě byla použita organická bavlna, takže při pěstování se nevyužívají žádné škodlivé látky, které by byly nešetrné k životnímu prostředí, což je dobrá zpráva pro vaše tělo i mysl. Tričko je vyrobené ve férových pracovních podmínkách a ekologicky podle certifikátu FWF (Fair Wear Foundation) a mezinárodního standardu GOTS (Global Organic Textile Standard).Materiál: organická bavlna (kvalitní sítotisk)Rozměry: délka - 64 cm, šířka - 44 cmPokud úplně neholdujete upnutým tričkám, doporučujeme koupit číslo, na které jste zvyklá, v opačném případě bude lepší tričko o číslo menší.

Kód zboží: 47126

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, bílá, dámské tričko, jaro,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Dámské triko ZOOT Originál Jelen Wapiti" je ZOOT Originál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Originál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : organická bavlna (kvalitní sítotisk)

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 198 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 409 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Dámské triko ZOOT Originál Jelen Wapiti - ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, bílá,  dámské tričko,  jaro,
Dámské triko ZOOT Originál Jelen Wapiti
Podobné módní zboží