Dámský funkční rolák Merino

Dámský funkční rolák Merino

Mrkněte na tento žhavý kousek "Dámský funkční rolák Merino (Gina)" patřící mezi "Funkční prádlo".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Dámský funkční rolák z dvouvrstvé pleteniny. Vhodné pro sportovní aktivity v náročných podmínkách (zima, vítr, déšť).

Dámský funkční rolák z dvouvrstvé pleteniny. Vhodné pro sportovní aktivity v náročných podmínkách (zima, vítr, déšť).

Velmi výhodné může být jejich použití např. při lyžování, fyzické práci v zimě, deštivém a větrném počasí Vnitřní vrstvu tvoří duté vlákno Thermolite, které zaručuje maximální izolační schopnosti, rychlý odvod vlhkosti od pokožky do vnější vrstvy Vnější vrstva je z jemné Merino vlny – ta zajišťuje výborné termoregulační schopnosti, absorbuje vlhkost z těla a má antibakteriální účinky (dlouhotrvající ochrana proti vzniku zápachu) Rolák se zapíná na zip a navléká přes hlavu Zadní část je delší než přední – pro maximální pohodlí Délka pod oblast boků (závisí na výšce postavy) Prádlo je nenáročné na údržbu, po vyprání rychle uschne, má stálou formu a tvar i při častém praní (POZOR – je nutno prát bez aviváže, ta by zničila unikátní vlastnosti materiálu)

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi funkční prádlo, dámské spodní prádlo, funkční prádlo.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Dámský funkční rolák Merino" je Gina. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Gina, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? Vnitřní vrstva:100% polyamid, Vnější vrstva:80% vlna, 20% polyamid

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 134 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 469 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Dámský funkční rolák Merino - Funkční prádlo, Dámské spodní prádlo,  Funkční prádlo
Dámský funkční rolák Merino
Podobné módní zboží