Dámský poslední čistý tričko ZOOT Originál

Dámský poslední čistý tričko ZOOT Originál

Taky vás štvou ty rána, kdy se oblékáte a najednou zjistíte, že vlastně nemáte nic čistého na sebe? Dejte si vždycky na dno poličky tohle tričko, aby vám připomnělo, že už je fakt potřeba pustit pračku.

Triko má volný střih a je vyrobené z kvalitní příjemné bavlny, na zadní straně je drobný nápis ZOOT. Materiál: 100% bavlna Doporučeno prát naruby při 40°C.

Triko je potištěné kvalitním sítotiskem.Pokud si nejste jistí svojí velikostí, doporučujeme tričko kupovat o velikost menší.

Kód zboží: 41294

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, dámské, domov, festival, j

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Dámský poslední čistý tričko ZOOT Originál" je ZOOT Originál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Originál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : 100% bavlna, Doporučeno prát naruby při 40°C. Triko je potištěné kvalitním sítotiskem.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 196 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 409 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Dámský poslední čistý tričko ZOOT Originál - ŽENY, Topy, trička, košile, trička s krátkým rukávem,, dámské,  domov,  festival,  j
Dámský poslední čistý tričko ZOOT Originál
Podobné módní zboží