Designový cestovní hrnek KeepCup Alchemy Phoenix Medium

Designový cestovní hrnek KeepCup Alchemy Phoenix Medium

Představujeme KeepCup nové generace!

Hrnek z kolekce Alchemy je vyroben z recyklovatelných netoxických materiálů a je vhodný do mikrovlnky i myčky nádobí a hlavně do hlav většiny presovačů, takže se s ním můžete každé ráno stavit po cestě do práce pro svou oblíbenou drogu. Za tímhle účelem byl ostatně i designován – aby nahradil ty miliony a miliony kelímků na jedno použití, které se každý den spotřebují, a pomohl tak zlepšovat životní prostředí.Nový KeepCup je vybaven vylepšeným víčkem:- skládá se ze dvou druhů plastu (polypropylen #5 a #7, oba bez obsahu BPA)- má větší otvor na pití v praktickém trojúhelníkovém tvaru- lépe těsní (žonglování ale přesto nedoporučujeme)- uzávěr je možné po otevření upevnit do speciální polohy- pro lepší otevírání je víčko vybaveno "kšiltem"Hrnek má dobře držící víčko a uzavíratelný otvor pro spokojené usrkávání horkého nápoje. Vodotěsný 100% není. Jako hrnek do ruky nebo do držáku v autě však poslouží naprosto dokonale a ještě k tomu zatraceně dobře vypadá.

Nápoj v něm vydrží horký až o 30 minut déle než v normálním hrnku a jeho minimální životnost je 4 roky – kolik káv za tu dobu zvládnete?

Materiál: - polypropylen (bez BPA), silikon (víčko a pásek)

Objem:- 340 ml

Rozměry:- 13 x 8,5 cm

Kód zboží: 56279

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, KeepCup,, | Hnědá, | Černá, | Modrá, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Designový cestovní hrnek KeepCup Alchemy Phoenix Medium" je KeepCup. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky KeepCup, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? , - polypropylen (bez BPA), silikon (víčko a pásek) Objem:, - 340 ml Rozměry:, - 13 x 8,5 cm

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 72 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 299 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Designový cestovní hrnek KeepCup Alchemy Phoenix Medium - BYDLENÍ A DESIGN, KeepCup,, | Hnědá,  | Černá,  | Modrá,  |,
Designový cestovní hrnek KeepCup Alchemy Phoenix Medium
Podobné módní zboží