Designový cestovní hrnek KeepCup Romancer 2 Extra Small

Designový cestovní hrnek KeepCup Romancer 2 Extra Small

Znáte to, hektické ráno, nic se nestíhá, každá minuta navíc, kterou můžete strávit v posteli, je k nezaplacení. 

To ale neznamená, že se musíte vzdát svého oblíbeného ranního životabudiče – prostě si ho nalijte do stylového termohrnku v barvách vaší fantazie a vychutnejte si ho cestou. A ještě při tom stihnete šetřit životní prostředí!Pidi varianta KeepCupu "extra small" je naprosto neodolatelně roztomilá a hned si ji zamilujete. Ideálně se hodí na pořádné silné espresso.

Hrnek KeepCup je vyroben z recyklovatelných netoxických materiálů a je vhodný do mikrovlnky i myčky nádobí a hlavně do hlav většiny presovačů, takže se s ním můžete každé ráno stavit po cestě do práce pro svou oblíbenou drogu. Za tímhle účelem byl ostatně i designován – aby nahradil ty miliony a miliony kelímků na jedno použití, které se každý den spotřebují, a pomohl tak zlepšovat životní prostředí.

Hrnek má dobře držící víčko a uzavíratelný otvor pro spokojené usrkávání horkého nápoje. Vodotěsný ale není, takže s ním nedoporučujeme žonglovat. Jako hrnek do ruky nebo do držáku v autě však poslouží naprosto dokonale a ještě k tomu zatraceně dobře vypadá.

Nápoj v něm vydrží horký až o 30 minut déle než v normálním hrnku a jeho minimální životnost je 4 roky – kolik káv za tu dobu zvládnete?

Materiál: - polypropylen (bez BPA), silikon (víčko a pásek)

Objem:- 114 ml

Rozměry:- 8 x 7 cm

Kód zboží: 45889

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, KeepCup,, dámské, eko, hrneček, jaro

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Designový cestovní hrnek KeepCup Romancer 2 Extra Small" je KeepCup. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky KeepCup, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? , - polypropylen (bez BPA), silikon (víčko a pásek) Objem:, - 114 ml Rozměry:, - 8 x 7 cm Kód zboží: 45889

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 72 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 299 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Designový cestovní hrnek KeepCup Romancer 2 Extra Small - BYDLENÍ A DESIGN, KeepCup,, dámské,  eko,  hrneček,  jaro
Designový cestovní hrnek KeepCup Romancer 2 Extra Small
Podobné módní zboží