Designový mlýnek na pepř v přírodní barvě Wireworks Grinder Flo

Designový mlýnek na pepř v přírodní barvě Wireworks Grinder Flo

Pepřete se stylem.

S tímto designovým požitkářsky tvarovaným mlýnkem od Wireworks na pepř či sůl vás bude kořenění bavit natolik, že si začnete solit i vodu ve vaně!

Elegance, jednoduchost formy a kvalitní zpracování vytváří z mlýnku Wireworks jedinečného společníka do vaší kuchyně. Díky preciznímu tvarování se tento elegán v přírodní barvě skvěle drží a používá. Keramický mechanismus Crush Grind je nastavitelný a bruska přináší vynikající výkon.

Toto přírodní dílo navrhl designér Muspratt Williams.

Materiál: dubové dřevo

Rozměry: 16 x 8 cm

Kód zboží: 40318

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Doplňky – kuchyně a jídelna,, hnědá, jaro, kvalitní, lét

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Designový mlýnek na pepř v přírodní barvě Wireworks Grinder Flo" je Wireworks. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Wireworks, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? dubové dřevo Rozměry16 x 8 cm Kód zboží: 40318 Objevte více do

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 49 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 799 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Designový mlýnek na pepř v přírodní barvě Wireworks Grinder Flo - BYDLENÍ A DESIGN, Do kuchyně, Doplňky – kuchyně a jídelna,, hnědá,  jaro,  kvalitní,  lét
Designový mlýnek na pepř v přírodní barvě Wireworks Grinder Flo
Podobné módní zboží