Dětské povlečení Hello Kitty gold

Dětské povlečení Hello Kitty gold
Dětské povlečení Hello Kitty gold - 140x200+70x90

Dětské ložní povlečení z kvalitní čisté bavlny. Vrchní strana povlečení z obrázkem kočičky Kitty, spodní strana povlečení je opatřena růžovým podkladem s tmavě růžovým rastrem kostiček. Polštář je proveden z každé strany jinak - z jedné strany Kitty s mašlí a z druhé hlava Kitty se srdíčkem. Povlečení je opatřené komfortním zipovým uzávěrem.

Velikost 140x200+70x90 Materiálové složení 100% bavlna Doporučujeme zakoupit společně se zbožím Prostěradlo jersey černé 214 Kč 259 Kč Napínací prostěradlo jersey v černé barvě pro pohodlný a lehký spánek. Je vyrobeno z jemné a vzdušné bavlny... Barvy 90x200

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Rozhodně mezi Povlečení, Povlečení dětské, , Povlečení , Povlečení dětské ,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Dětské povlečení Hello Kitty gold" je Matějovský. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Matějovský, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% bavlna

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 45 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 726 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Dětské povlečení Hello Kitty gold - Povlečení, Povlečení dětské, , Povlečení , Povlečení dětské ,
Dětské povlečení Hello Kitty gold
Podobné módní zboží