Dětské povlečení Snoopy

Dětské povlečení Snoopy
Dětské povlečení Snoopy - 140x200+70x90

Ložní dětské povlečení s nestárnoucím hrdinou Snoopy z nejkvalitnější čisté bavlny. Vrchní strana přikrývky odpovídá vyobrazení jak na foto. Ze spodní strany malinové, černé a bílé pruhy s drobnými bílými texty. Polštář odpovídá vyobrazení - obě strany jsou velmi podobné. Povlečení je opatřeno komfortním zipovým uzávěrem.

Velikost 140x200+70x90 Materiálové složení 100% bavlna Doporučujeme zakoupit společně se zbožím Prostěradlo jersey bílé 214 Kč 259 Kč Napínací prostěradlo jersey v bílé barvě pro pohodlný a lehký spánek. Je vyrobeno z jemné a vzdušné bavlny... Barvy 90x200

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Rozhodně mezi Povlečení, Povlečení dětské, , Povlečení , Povlečení dětské ,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Dětské povlečení Snoopy" je Matějovský. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Matějovský, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% bavlna

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 55 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 795 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Dětské povlečení Snoopy - Povlečení, Povlečení dětské, , Povlečení , Povlečení dětské ,
Dětské povlečení Snoopy
Podobné módní zboží