Dřevěná brož ZOOT Lokál z břízy

Dřevěná brož ZOOT Lokál z břízy

Brož navržená speciálně pro ZOOT Lokál designérkou Markétou Šumovou je zajímavá tím, že je úplně jednoduchá. A právě v tom tkví kouzlo minimalismu.  Dřevěná brož se připevňuje pomocí magnetu, takže už žádné propichování oblíbených šatů špendlíky. A právě díky magnetu ji můžete kombinovat s hliníkovými, či dalšími dřevěnými brožemi z naší kolekce, ke kterým se sama přilepí.

Brože s pomocí Markéty vytvořila příroda sama, takže je každý kus originál.

Materiál:stabilizované dřevo z břízy(dřevo je pod tlakem napuštěno pryskyřicí, která jej chrání před vlhkem a jinými vnějšími vlivy) Rozměry:5,8 x 3,1 cm

Kód zboží: 41844

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Hodinky a šperky, ostatní,, brož na magnet, dřevo, jaro,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Dřevěná brož ZOOT Lokál z břízy" je ZOOT Lokál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Lokál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, stabilizované dřevo z břízy, (dřevo je pod tlakem napuštěno pryskyřicí, která jej chrání před vlhkem a jinými vnějšími vlivy)

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 71 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 499 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Dřevěná brož ZOOT Lokál z břízy - ŽENY, Hodinky a šperky, ostatní,, brož na magnet,  dřevo,  jaro,
Dřevěná brož ZOOT Lokál z břízy
Podobné módní zboží