Flanelové povlečení Jaro terra

Flanelové povlečení Jaro terra
Flanelové povlečení Jaro terra - 140x200+70x90

Ložní flanelové povlečení Jaro terra v příjemných barevných odstínech oranžovo žluté a hnědé. Plošná hmotnost (gramáž) tkaniny je 180g/m2. Kvalitní flanelové povlečení z čisté bavlny je hřejivé a příjemné na dotek. Přijde vhod hlavně v chladném období. Ložní povlečení i materiály jsou vyrobeny v ČR. Ložní povlečení je vyrobeno dostatečně dlouhé kvůli srážlivosti s rozměrovou rezervou. K flanelovému povlečení doporučujeme používat jersey prostěradla. Luxusní povlečení je opatřené komfortním zipovým uzávěrem.

Velikost 140x200+70x90 Materiálové složení 100% bavlna Doporučujeme zakoupit společně se zbožím Prostěradlo jersey žluté 214 Kč 259 Kč Napínací prostěradlo jersey v žluté barvě pro pohodlný a lehký spánek. Je vyrobeno z jemné a vzdušné bavlny... Barvy 90x200

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Rozhodně mezi Povlečení, Povlečení flanelové, , Povlečení , Povlečení flanelové ,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Flanelové povlečení Jaro terra" je Brotex. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Brotex, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% bavlna

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 31 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 468 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Flanelové povlečení Jaro terra - Povlečení, Povlečení flanelové, , Povlečení , Povlečení flanelové ,
Flanelové povlečení Jaro terra
Podobné módní zboží