Fuchsiové balerínky Cocorose London Bayswater

Fuchsiové balerínky Cocorose London Bayswater

Stylově barevně!Tyhle kožené fuchsiové balerínky z kolekce Classic Elegance si zamilujete nejen pro jejich roztomilý vzhled, ale i pro jejich úžasnou praktičnost (ano, opravdu se dají složit a navíc do krásné taštičky) a pro jejich pohodlnost – mají totiž stélku vypolstrovanou koženým polštářkem a podrážka má protiskluzový materiál. 

Navíc jsou baleny v opravdu krásné černé krabičce s logem Cocorose London, ve které mimo balerínek najdete také koženou taštičku (kterou můžete využít právě na přenos botiček) a malý ochranný sáček s karabinkou.Materiál:vnější část - kůževnitřní část - kůžepodrážka - syntetika

Kód zboží: 47600

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, Baleríny,, dámské, elegantní, fuchsiová,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Fuchsiové balerínky Cocorose London Bayswater" je Cocorose London. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Cocorose London, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, vnější část - kůže, vnitřní část - kůže, podrážka - syntetika Kód zboží: 47600 Objevte více

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 105 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 699 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Fuchsiové balerínky Cocorose London Bayswater - ŽENY, Boty, Baleríny,, dámské,  elegantní,  fuchsiová,
Fuchsiové balerínky Cocorose London Bayswater
Podobné módní zboží