Funkční osuška a ručník

Funkční osuška a ručník

Mrkněte na tento žhavý kousek "Funkční osuška a ručník (Faro PL)" patřící mezi "Doplňky k plavkám".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Sada funkčního ručníku a osušky z lehkého mikrovlákna. S rychleschnoucími vlastnostmi!

Sada funkčního ručníku a osušky z lehkého mikrovlákna. S rychleschnoucími vlastnostmi!

Sada je vyrobena z extra savého, slabého mikrovlákna, které dokonale absorbuje vlhkost (až 4x rychleji než bavlněný ručník) a uschne během pár desítek minut Struktura materiálu je navíc velmi hebká na dotek Hladká úprava ručníku a osušky zaručuje, že se na povrchu nezachycují nečistoty Ultra lehký materiál: ručník váží pouhých 0,080 kg na rozdíl od běžného ručníku s váhou 0,300 kg Tloušťka složeného ručníku je 0,5 cm, u osušky 1 cm Díky tomu jsou velmi skladné a zaberou minimum místa ve Vašem zavazadle Opatřeno německým certifikátem kvality Öeko-Tex Standard 100, který Vám zaručí rozměrovou a barevnou stálost i to, že výrobek neobsahuje škodlivé látky Ideální pro lehčí i náročnější sportovní aktivity (běhání, aerobik, do bazénu), oceníte je i při cestování Rozměry: ručník 50x90 cm, osuška 70x140 cm

Sada je balena v praktickém sáčků ze síťoviny.

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi doplňky k plavkám, oblečení a doplňky, sportovní oblečení, dámské sportovní oblečení.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% polyester

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 25 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 499 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Funkční osuška a ručník - Doplňky k plavkám, Oblečení a doplňky,  Sportovní oblečení,  Dámské sportovní oblečení
Funkční osuška a ručník
Podobné módní zboží