Funkční podkolenky Carving

Funkční podkolenky Carving

Mrkněte na tento žhavý kousek "Funkční podkolenky Carving (VOXX)" patřící mezi "Funkční prádlo".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Funkční polstrované podkolenky s termoizolačními vlastnostmi. Česká výroba!

Funkční polstrované podkolenky s termoizolačními vlastnostmi. Česká výroba!

Vhodné pro různorodé zimní sporty, práci i volný čas v náročném, chladném počasí! Podkolenky jsou vyrobené v kombinaci s hřejivou vlnou, bavlnou a mimo jiné i s elastanem, který poskytuje vyšší pružnost materiálu Při výrobě byla vlákna speciálně upravena a proto mají skvělé termoizolační vlastnosti, vysokou schopnost odvodu vlhkosti, poskytují dokonalou tepelnou izolaci i v náročných podmínkách a mají výborné antibakteriální vlastnosti Pohodlné zakončení širokým neškrtícím lemem a extra polstrování zajišťují maximální pohodlí během nošení Podkolenky jsou opatřeny elastickou bandáží proti posunu v botě Špička jemně šitá

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi funkční prádlo, oblečení a doplňky, sportovní oblečení, dámské sportovní oblečení, ponožky.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 40% polypropylen, 30% akryl, 10% bavlna, 10% elastan, 10% vlna

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 31 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 249 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Funkční podkolenky Carving - Funkční prádlo, Oblečení a doplňky,  Sportovní oblečení,  Dámské sportovní oblečení,  Ponožky
Funkční podkolenky Carving
Podobné módní zboží