Hnědá kabelka Matt & Nat Orwell

Hnědá kabelka Matt  & Nat Orwell

Co se stane, když zkombinujete slova příroda a materiál, Material and Nature? Matt & Nat!Snad každá dáma by si přála univerzální kabelku, kterou by mohla kombinovat s různými outfity, nosit ji při různých příležitostech a k tomu s dobrým pocitem nad minimálním znečištěním přírody.To vám může hravě splnit tahle šikovná kabela od kanadské značky Matt & Nat, která se ve jménu hesla "Live beautifully" inspiruje přírodou a je ohleduplná v každém slova smyslu.Kabelka je středně velká, hnědá a krásně hladká. Uvnitř skrývá dvě praktické kapsičky na zip. Můžete si ji nosit buď v ruce, nebo upevnit na odepínací nastavovací popruh. Podšívka je navíc vyrobena ze 100% recyklovaných plastových lahví, což vám může dodat vskutku dobrý pocit.Materiál: kabelka - 100% PVCpodšívka - 100% recyklované plastové lahveRozměry:kabelka - 23 x 31 x 6 cmpopruh - cca 120 cm

Kód zboží: 69156

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, menší kabelky,, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Hnědá kabelka Matt & Nat Orwell" je Matt & Nat. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Matt & Nat, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? and Nature? Matt & Nat!

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 46 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 459 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Hnědá kabelka Matt  & Nat Orwell - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, menší kabelky,, |,
Hnědá kabelka Matt & Nat Orwell
Podobné módní zboží