Hnědé dámské kožené vysoké tenisky s leopardím vzorem Bullboxer

Hnědé dámské kožené vysoké tenisky s leopardím vzorem Bullboxer

Nizozemská značka Bullboxer si dost zakládá na tom, že boty jsou tou pomyslnou třešní na každém outfitu a navíc dokážou viditelně zvednout sebevědomí.

S tímhle párem budete ve své kůži v zimě, na jaře i na podzim – je totiž nejen ušitý z kvalitní kůže a lehce vypolstrovaný, ale i vyšperkovaný leopardím vzorem. Mňau!

Bota je vysoká 18 cm, podrážka 1,5 cm. Různé barevné mapy a textury na kůži nejsou její vadou, ale naopak přirozenou předností, která dělá z každého páru unikát.

Materiál: vrchní – kůže vnitřní – textil podrážka – syntetika

Kód zboží: 77549

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, kotníkové,, kotníkové tenisky, kožené boty, kožené tenisky,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Hnědé dámské kožené vysoké tenisky s leopardím vzorem Bullboxer" je Bullboxer. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Bullboxer, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, vrchní – kůže, vnitřní – textil, podrážka – syntetika Kód zboží: 77549 Objevte více

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 53 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 099 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Hnědé dámské kožené vysoké tenisky s leopardím vzorem Bullboxer - ŽENY, Boty, kotníkové,, kotníkové tenisky,  kožené boty,  kožené tenisky,
Hnědé dámské kožené vysoké tenisky s leopardím vzorem Bullboxer
Podobné módní zboží