Hnědé kožené kotníkové boty s pásky Tamaris

Hnědé kožené kotníkové boty s pásky Tamaris

Německá oblíbená značka Tamaris oslnila především díky dostupným trendy kouskům, které jsou jak kvalitní, tak zároveň i  šetrné k našim nožkám. Hnědé kožené boty jsou zdobeny kontrastními zlatými a bronzovými pásky. Skvěle doplní jakýkoliv ležérní outfit.Zapínají se na zip z vnitřní strany. Materiál: vnější - pravá kůže, textil, syntetika vnitřní - textil, syntetika podrážka - syntetika Jakožto součást skupiny Wortmann značka garantuje dodržování sociální a environmentální zodpovědnosti při výrobě každého kousku (žádné nucené práce, diskriminace, dětská práce, dodržování bezpečnosti, omezení dopadu výroby na životní prostředí, zamezení použití chemických látek atd).

Kód zboží: 65961

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Boty, kotníkové,, dámské, hnědá, hnědé boty,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Hnědé kožené kotníkové boty s pásky Tamaris" je Tamaris. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Tamaris, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, vnější - pravá kůže, textil, syntetika, vnitřní - textil, syntetika, podrážka - syntetika, , Jakožto součást skupiny Wortmann značka garantuje dodržování sociální

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 58 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 999 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Hnědé kožené kotníkové boty s pásky Tamaris - ŽENY, Boty, kotníkové,, dámské,  hnědá,  hnědé boty,
Hnědé kožené kotníkové boty s pásky Tamaris
Podobné módní zboží