Hnědé kožené pánské tenisky Faguo Elm

Hnědé kožené pánské tenisky Faguo Elm

Pokud jste stylař, který se nebrání myšlence přispět správnému fungování světa, boty Faguo vám jdou krásně na ruku.

Semišové tenisky od francouzské značky vychází z kvalitních materiálů a precizního šití. Ve spojení s nadčasovým "keckovitým" střihem s gumovou špičkou vám pár vydrží několik úspěšných sezon. 

Na vnější straně je přišitý kokosový knoflík – trademark značky, díky kterému si tyhle boty nespletete s žádnými jinými. Je symbolem vysazeného stromu. Noste ho hrdě a šiřte poselství Faguo stromů dál.

Materiál: pravá kůže, bavlna, syntetika

Značky Faguo si ceníme i proto, že dodržuje etické podmínky při práci, zaměstnává  zdravotně postižené a u svých produktů splňuje Evropskou normu kvality (Quality European Standards). 

Kód zboží: 56022

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Boty, tenisky, kecky,, hnědé, jaro, léto, pánské,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Hnědé kožené pánské tenisky Faguo Elm" je Faguo. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Faguo, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : pravá kůže, bavlna, syntetika Značky Faguo si ceníme i proto, že dodržuje etické podmínky při práci, zaměstnává  zdravotně postižené a u svých produktů splňuje Evropskou normu kvality (Qua

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 87 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 839 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Hnědé kožené pánské tenisky Faguo Elm - MUŽI, Boty, tenisky, kecky,, hnědé,  jaro,  léto,  pánské,
Hnědé kožené pánské tenisky Faguo Elm
Podobné módní zboží