Hnědé leopardí sluneční brýle Vero Moda Chipmunk

Hnědé leopardí sluneční brýle Vero Moda Chipmunk

Sluneční brýle jsou bezesporu nejvýraznějším doplňkem, který dá outfitu ten správný šmrnc. Dánská značka Vero Moda se inspirovala moderní ženou, která dokáže sladit každý tvar brýlí s jejím osobním stylem. Tento tvar brýlí si velmi rychle našel oblibu po celém světě. Skvěle doplní jakýkoliv hippie outfit jako jsou denimové šortky s volnějším topem či bohémské maxišaty! Brýle jsou v leopardím stylu s měděnou obroučkou.Brýle jsou v kategorii pro všeobecné použití, která znamená vysokou ochranu proti slunečnímu záření.

Vlastnosti:UV 400100% UV ochrana

Rozměry:šířka - 14,3 cmvýška - 5,1 cmdélka nožiček - 14 cmV souladu se směrnicí OOP 89/686/EHS a následujícími změnami a doplněními v souvislosti se základními bezpečnostními ustnoveními a podmínkami, vyžadovanými dokumenty EN ISO 12312-1:2013 a AN/NSZ 1067:2003ADMT.

Kód zboží: 79240

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Doplňky, sluneční brýle,, dámské brýle, jaro, léto,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Hnědé leopardí sluneční brýle Vero Moda Chipmunk" je Vero Moda. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Vero Moda, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 54 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 749 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Hnědé leopardí sluneční brýle Vero Moda Chipmunk - ŽENY, Doplňky, sluneční brýle,, dámské brýle,  jaro,  léto,
Hnědé leopardí sluneční brýle Vero Moda Chipmunk
Podobné módní zboží