Hnědé leopardí sluneční brýle Vero Moda Indian Tan

Hnědé leopardí sluneční brýle Vero Moda Indian Tan

Slunce svítí, teplé počasí nám už klepe na dveře. Je pomalu čas využít ke své ochraně očí sluneční brýle. Co takhle zvolit od značky Vero Moda.

Tento tvar brýlí si velmi rychle našel oblibu po celém světě. Skvěle doplní jakýkoliv hippie outfit jako jsou denimové šortky s volnějším topem či bohémské maxišaty! Brýle jsou v kategorii pro všeobecné použití, která znamená vysokou ochranu proti slunečnímu záření.

Vlastnosti:UV 400100% UV ochrana

Rozměry:šířka - 14,5 cmvýška - 5,3 cmdélka nožiček - 14 cmV souladu se směrnicí OOP 89/686/EHS a následujícími změnami a doplněními v souvislosti se základními bezpečnostními ustnoveními a podmínkami, vyžadovanými dokumenty EN ISO 12312-1:2013 a AN/NSZ 1067:2003ADMT.

Kód zboží: 79261

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Doplňky, sluneční brýle,, hnědá, hnědé brýle, jaro,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Hnědé leopardí sluneční brýle Vero Moda Indian Tan" je Vero Moda. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Vero Moda, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 44 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 749 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Hnědé leopardí sluneční brýle Vero Moda Indian Tan - ŽENY, Doplňky, sluneční brýle,, hnědá,  hnědé brýle,  jaro,
Hnědé leopardí sluneční brýle Vero Moda Indian Tan
Podobné módní zboží