Hnědé maskáčové sluneční brýle Vero Moda Buckthorn Brown

Hnědé maskáčové sluneční brýle Vero Moda Buckthorn Brown

Sluneční brýle jsou bezesporu nejvýraznějším doplňkem, který dá outfitu ten správný šmrnc. Dánská značka Vero Moda se inspirovala moderní ženou, která dokáže sladit každý tvar brýlí s jejím osobním stylem. Tento tvar brýlí si velmi rychle našel oblibu po celém světě. Skvěle doplní jakýkoliv hippie outfit jako jsou denimové šortky s volnějším topem či bohémské maxišaty! Brýle jsou v kategorii pro všeobecné použití, která znamená vysokou ochranu proti slunečnímu záření.

Vlastnosti:UV 400100% UV ochrana

Rozměry:šířka - 14,3 cmvýška - 5,1 cmdélka nožiček - 14 cmV souladu se směrnicí OOP 89/686/EHS a následujícími změnami a doplněními v souvislosti se základními bezpečnostními ustnoveními a podmínkami, vyžadovanými dokumenty EN ISO 12312-1:2013 a AN/NSZ 1067:2003ADMT.

Kód zboží: 79234

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Doplňky, sluneční brýle,, dámské brýle, hnědá, jaro,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Hnědé maskáčové sluneční brýle Vero Moda Buckthorn Brown" je Vero Moda. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Vero Moda, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 82 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 749 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Hnědé maskáčové sluneční brýle Vero Moda Buckthorn Brown - ŽENY, Doplňky, sluneční brýle,, dámské brýle,  hnědá,  jaro,
Hnědé maskáčové sluneční brýle Vero Moda Buckthorn Brown
Podobné módní zboží