Hnědé pánské boty Vans OTW Breton Boot

Hnědé pánské boty Vans OTW Breton Boot

Mít v zimě nohu v teple a v suchu a zároveň neztratit šmrnc a styl? Jde to!

Nemusíte se brodit ve sněhu ve vašich oblíbených plátěnkách, ani se ztrapňovat v pohorkách, které vám koupila máma. Pořiďte si stylové Vansky.

Pevné zimní boty Vans jsou z jemně broušené kůže v kombinaci s odolným černým textilem. Samozřejmostí je bílá podrážka, která je poznávací značkou Vans. V tomto případě je vyrobená z odolného Vibramu a je doplněná o černý proužek v předu boty a o oranžový na patě.

Boty mají zevnitř teplou podšívku.

Materiálpovrch: kůže, textilvnitřní: textilpodrážka: Vibram (guma)

Nezapomeňte se o kožené boty řádně starat, ať vám dlouho vydrží!

Kód zboží: 39813

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Boty, polobotky, mokasíny,, pánské boty, příroda, škola,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Hnědé pánské boty Vans OTW Breton Boot" je Vans OTW. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Vans OTW, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? , povrch: kůže, textil, vnitřní: textil, podrážka: Vibram (guma) Nezapomeňte se o kožené boty řádně starat, ať vám dlouho vydrží! Kód zboží: 39813

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 124 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 2 399 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Hnědé pánské boty Vans OTW Breton Boot - MUŽI, Boty, polobotky, mokasíny,, pánské boty,  příroda,  škola,
Hnědé pánské boty Vans OTW Breton Boot
Podobné módní zboží