Hnědé pánské kožené kotníkové boty Faguo Wattle

Hnědé pánské kožené kotníkové boty Faguo Wattle

Čistá a surová práce.

Semišové kotníkové boty vychází z kvalitních materiálů a precizního šití. Surový kožený střih francouzší designeři přizpůsobili tak, aby jste s ním mohl stylově doplnit širokou škálu outfitů. Pevná gumová podrážka zaručuje, že vás boty pohodlně ponesou po několik sezon. 

Na vnější straně je přišitý kokosový knoflík – trademark značky, díky kterému si tyhle boty nespletete s žádnými jinými. Je symbolem vysazeného stromu. Noste ho hrdě a šiřte poselství Faguo stromů dál.

Materiál: pravá kůže, textil, syntetika

Značky Faguo si ceníme i proto, že dodržuje etické podmínky při práci, zaměstnává  zdravotně postižené a u svých produktů splňuje Evropskou normu kvality (Quality European Standards). 

Kód zboží: 56030

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Boty, polobotky, mokasíny,, hnědé, kotníkové, originální,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Hnědé pánské kožené kotníkové boty Faguo Wattle" je Faguo. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Faguo, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : pravá kůže, textil, syntetika Značky Faguo si ceníme i proto, že dodržuje etické podmínky při práci, zaměstnává  zdravotně postižené a u svých produktů splňuje Evropskou normu kvality (Qua

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 85 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 839 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Hnědé pánské kožené kotníkové boty Faguo Wattle - MUŽI, Boty, polobotky, mokasíny,, hnědé,  kotníkové,  originální,
Hnědé pánské kožené kotníkové boty Faguo Wattle
Podobné módní zboží