Hnědé pánské kožené tenisky Faguo Oleaster

Hnědé pánské kožené tenisky Faguo Oleaster

Masiv za masiv! Kožené kotníkové tenisky vychází z kvalitních materiálů a precizního šití. Hladký střih francouzší designeři přizpůsobili tak, aby jste s ním mohl stylově doplnit širokou škálu outfitů. Pevná gumová podrážka zaručuje, že vás boty pohodlně ponesou několik sezon. 

Na vnější straně je přišitý kokosový knoflík – trademark značky, díky kterému si tyhle boty nespletete s žádnými jinými. Je symbolem vysazeného stromu. Noste ho hrdě a šiřte poselství Faguo stromů dál.

Materiál: pravá kůže, bavlna, syntetika

Značky Faguo si ceníme i proto, že dodržuje etické podmínky při práci, zaměstnává  zdravotně postižené a u svých produktů splňuje Evropskou normu kvality (Quality European Standards). 

Kód zboží: 56028

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi MUŽI, Boty, tenisky, kecky,, elegantní, hnědé, jaro, ko

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Hnědé pánské kožené tenisky Faguo Oleaster" je Faguo. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Faguo, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? : pravá kůže, bavlna, syntetika Značky Faguo si ceníme i proto, že dodržuje etické podmínky při práci, zaměstnává  zdravotně postižené a u svých produktů splňuje Evropskou normu kvality (Qua

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 87 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 839 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Hnědé pánské kožené tenisky Faguo Oleaster - MUŽI, Boty, tenisky, kecky,, elegantní,  hnědé,  jaro,  ko
Hnědé pánské kožené tenisky Faguo Oleaster
Podobné módní zboží