Hnědý ručně pletený shopper Handed By Paris

Hnědý ručně pletený shopper Handed By Paris

Ručně vyrobený kus módy za lepší svět.

Tuhle tašku pro vás s láskou upletl konkrétní člověk z Asie. Možná to byla žena, která ji pletla s manželem, když byly děti ve škole, anebo se sešla s kamarádkami a při společném pletení si povídaly o životě, pomlouvaly chlapy a řešily, co zítra uvaří k obědu.

Tašky Handed By totiž nevznikají v továrnách, ani je netvoří děti. Jsou navrhované v Holandsku a vyráběné v domácnostech zhruba 60 zručných pletařů a pletařek ve Vietnamu, Indonésii a Číně jako zdroj dobrého přivýdělku.

Taška je vyrobená z recyklovaného materiálu a je omyvatelná, takže se skvěle hodí třeba i na nákup zeleniny na trhu.

Rozměry: šířka x výška – cca 45 x 28 cm základna – cca 30 x 24 cm

Kód zboží: 66498

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, tašky a zavazadla,, hnědá, jaro, léto, nákup,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Hnědý ručně pletený shopper Handed By Paris" je Handed By. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Handed By, je toho na výběr dost.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 76 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 1 099 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Hnědý ručně pletený shopper Handed By Paris - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, tašky a zavazadla,, hnědá,  jaro,  léto,  nákup,
Hnědý ručně pletený shopper Handed By Paris
Podobné módní zboží