Hořčicová halenka s krajkou Vero Moda Newly

Hořčicová halenka s krajkou Vero Moda Newly

Elegance, která vám nedá spát!  Vero Moda ví jak na vás (nás). Je ženská i svěží a když přijde na věc, tak i pořádně odvážná a divoká. Móda si totiž nevybírá. A když jste jí Věrné, moc dobře víte, o čem je řeč! Halenka je z lehoučkého materiálu, který je kolem paží zdobený krajkou. Netradiční vklad ji povyšuje na netradiční kousek, který bude bavit vás i vaše okolí.  Stuha na límečku skrývá řadu knoflíčků ve splývavém odstínu.  Materiál: 100 % polyester Délka vel. M: 65 cm  Praní: 30 °C Velikost odpovídá klasickým evropským.

Kód zboží: 70079

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Topy, trička, košile, halenky,, | Béžová, | Černá, |,

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Hořčicová halenka s krajkou Vero Moda Newly" je Vero Moda. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Vero Moda, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100 % polyester, , Délka vel. M: 65 cm , , Praní: 30 °C, , Velikost odpovídá klasickým evropským. Kód zboží: 70079

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 101 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 749 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Hořčicová halenka s krajkou Vero Moda Newly - ŽENY, Topy, trička, košile, halenky,, | Béžová,  | Černá,  |,
Hořčicová halenka s krajkou Vero Moda Newly
Podobné módní zboží