Kabelka Betty Barclay Lola s třásněmi

Kabelka Betty Barclay Lola s třásněmi

Malé kabelky mají nesporné výhody - zbytečně vám nepřekáží, jsou hned o něco elegantnější a jednodušeji se v nich něco hledá (pokud se vám neustále stává, že nemůžete najít klíče, balzám na rty nebo jiné drobnosti, tak víte, o čem je řeč).Kabelka Betty Barclay Lola v tmavě modré barvě je ozdobená světle modrými lemy a střapci.Klopa kabelky se zapíná pomocí patentky, po otevření hlavní kapsy na zip na vás vykouknou tři kapsičky (z toho jedna je zip). Další kapsička je v klopě kabelky. Materiál:vrchní část - 100% polyuretan podšívka - 100% polyesterDoporučeno čistit pouze chemickou cestou.Rozměry: 22x22x5 cm, šířka velikostně nastavitelného popruhu - 1,3 cm, délka střapce - 15 cm.

Kód zboží: 35742

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, menší kabelky,, jaro, kabelka, léto, malá

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Kabelka Betty Barclay Lola s třásněmi" je Betty Barclay. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Betty Barclay, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? :, vrchní část - 100% polyuretan , podšívka - 100% polyester, Doporučeno čistit pouze chemickou cestou.

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 48 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 699 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Kabelka Betty Barclay Lola s třásněmi - ŽENY, Kabelky, Tašky, Peněženky, menší kabelky,, jaro,  kabelka,  léto,  malá
Kabelka Betty Barclay Lola s třásněmi
Podobné módní zboží