Kalhotky Invisible klasické 02 - neviditelné s lepenými švy

Kalhotky Invisible klasické 02 - neviditelné s lepenými švy

Mrkněte na tento žhavý kousek "Kalhotky Invisible klasické 02 - neviditelné s lepenými švy (Julimex)" patřící mezi "Kalhotky".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Klasické bezešvé kalhotky, opracované laserovou technikou. Z kolece Invisible Line!

Klasické bezešvé kalhotky, opracované laserovou technikou. Z kolece Invisible Line!

Kalhotky jsou z jemného mikrovlákna, vytvořené unikátní technologií Invisible Line s lepenými švy, díky čemuž jsou neviditelné a neproznačují pod oblečením Flexibilní materiál se správně vytvaruje podle těla a nikde netvoří nevzhledné záhyby Jsou velmi příjemné, proto jsou ideální i na sportovní aktivity Lemy nohaviček lepené, pas bezešvý a velmi pružný!

Baleno v dárkové krabičce.

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi kalhotky, dámské spodní prádlo, kalhotky, klasické kalhotky.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Kalhotky Invisible klasické 02 - neviditelné s lepenými švy" je Julimex. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Julimex, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 89% polyamid,10% elastan,1% bavlna

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 55 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 159 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Kalhotky Invisible klasické 02 - neviditelné s lepenými švy - Kalhotky, Dámské spodní prádlo,  Kalhotky,  Klasické kalhotky
Kalhotky Invisible klasické 02 - neviditelné s lepenými švy
Podobné módní zboží