Kalhoty Miranda

Kalhoty Miranda

Mrkněte na tento žhavý kousek "Kalhoty Miranda (MrsFitness)" patřící mezi "Kalhotky, legíny, šortky".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Sportovní kalhoty Miranda z kolekce značky Mrs Fitness firmy Winner. Kalhoty bokového střihu s širším elastickým pasem jsou vyrobeny z příjemného mikrovlákna. Kalhoty jsou na bocích vybaveny kapsami. Vhodná kombinace s podprsenkou Nika. Příjemné mikrovlákno zaručuje pohodlnost nošení.

Sportovní kalhoty Miranda z kolekce značky Mrs Fitness firmy Winner. Kalhoty bokového střihu s širším elastickým pasem jsou vyrobeny z příjemného mikrovlákna. Kalhoty jsou na bocích vybaveny kapsami. Vhodná kombinace s podprsenkou Nika. Příjemné mikrovlákno zaručuje pohodlnost nošení.

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi kalhotky, legíny, šortky, oblečení a doplňky, sportovní oblečení, kalhotky, legíny, šortky.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Kalhoty Miranda" je MrsFitness. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky MrsFitness, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 91% polyamid, 9% elastan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 558 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 969 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Kalhoty Miranda - Kalhotky, legíny, šortky, Oblečení a doplňky,  Sportovní oblečení,  Kalhotky,  legíny,  šortky
Kalhoty Miranda

Další oblečení z módní galerie