Komplet Afrodita ( podprsenka s kamínky + tanga )

Komplet Afrodita ( podprsenka s kamínky + tanga )

Mrkněte na tento žhavý kousek "Komplet Afrodita ( podprsenka s kamínky + tanga ) (Anais)" patřící mezi "Erotické komplety".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Krajkový erotický komplet podprsenky a kalhotek.

Krajkový erotický komplet podprsenky a kalhotek.

Krajková podprsenka s otevřenými košíčky a všitými kosticemi Košíčky zdobí kovové kroužky kolem bradavek s kamínky Ramínka s regulací délky je možné na zádech překřížit Obvod se zapínáním na jeden háček s volbou dvou poloh Krajková tanga jsou ušita z širokých pruhů krajky V přední části kalhotky spojuje kovový kroužek s kamínky

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi erotické komplety, dámské spodní prádlo, erotické prádlo, erotické komplety.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Komplet Afrodita ( podprsenka s kamínky + tanga )" je Anais. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Anais, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 60% polyamid, 20% elastan

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 480 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 599 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Komplet Afrodita ( podprsenka s kamínky + tanga ) - Erotické komplety, Dámské spodní prádlo,  Erotické prádlo,  Erotické komplety
Komplet Afrodita ( podprsenka s kamínky + tanga )
Podobné módní zboží