Korálové těhotenské tílko ZOOT Originál Mám hlad

Korálové těhotenské tílko ZOOT Originál Mám hlad

Sice se říká "srdci neporučíš", ale ve vašem případě jde momentálně stranou. Jedině že by se jednalo o to perníkové, čokoládové... 

Sladké, slané, kyselé - všechno sem hned! Máte s mimčem hlad, tak to okolí dejte najevo! 

Tričko má volnější střih, který počítá s rostoucím bříškem.  Materiál z organické bavlny zaručí pohodlí pro vás a čisté prostředí pro miminko.  Rozměry vel. M:  délka - 67 cm šířka zad - 44 cm Materiál: 100% organická bavlna Praní: 30° Tričko nese punc OEKO-Tex Standard 100, který ručí za kvalitu a nulový kontakt s toxiny a bylo ušité za férových podmínek FWF (Fair Wear Foundation).

Kód zboží: 111804

Do jaké části galerie bysme tento kousek umístili? Každopádně mezi ŽENY, Móda pro těhotné,, jaro, korálové, léto, orga

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Korálové těhotenské tílko ZOOT Originál Mám hlad" je ZOOT Originál. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky ZOOT Originál, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? z organické bavlny zaručí pohodlí pro vás a čisté prostředí pro miminko. , , Rozměry vel. M, délka - 67 cm, šířka zad - 44 cm, , Materiál: 100% organická bavl

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 50 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 409 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Korálové těhotenské tílko ZOOT Originál Mám hlad - ŽENY, Móda pro těhotné,, jaro,  korálové,  léto,  orga
Korálové těhotenské tílko ZOOT Originál Mám hlad
Podobné módní zboží