Korzet Black Lady - stahující

Korzet Black Lady - stahující

Mrkněte na tento žhavý kousek "Korzet Black Lady - stahující (Livco Corsetti)" patřící mezi "Korzety a podvazkové pásy".

Poznejte více o tomto produktu. Co k tomu říci více? Úchvatný komplet korzetu a tang. - Saténová látka zdobená krajkou - Oblast prsou a spodní lem tvoří zdobený tyl, krajka a saténové mašličky - Oporu korzetu zajišťují všité kostice v přední, zadní části i na bocích - Vrchní i spodní lem korzetu kopíruje postavu - Na boku zapínání na háčky s volbou tří poloh - V zadní části šněrování pro perfektní přizpůsobení postavě - Vnitřní podšití zaručuje příjemné nošení - Kalhotky střihu tanga ze saténové látky, lem zakončen elastickou gumičkou

Úchvatný komplet korzetu a tang. - Saténová látka zdobená krajkou - Oblast prsou a spodní lem tvoří zdobený tyl, krajka a saténové mašličky - Oporu korzetu zajišťují všité kostice v přední, zadní části i na bocích - Vrchní i spodní lem korzetu kopíruje postavu - Na boku zapínání na háčky s volbou tří poloh - V zadní části šněrování pro perfektní přizpůsobení postavě - Vnitřní podšití zaručuje příjemné nošení - Kalhotky střihu tanga ze saténové látky, lem zakončen elastickou gumičkou

Kam bysme toto zboží zařadili? Rozhodně mezi korzety a podvazkové pásy, dámské spodní prádlo, erotické prádlo, korzety.

Zajímá vás, o jakého výrobce a značku jde? Výrobcem zboží "Korzet Black Lady - stahující" je Livco Corsetti. Můžete si prohlédnout všechno zboží od značky Livco Corsetti, je toho na výběr dost.

Chcete vědět, z čeho je toto moderní zboží vyrobeno? 100% polyester

Víme, jak je toto zboží oblíbené! Zajímá se o něj dalších 462 lidí.

Jak toto zboží vypadá? Zaskrolujte níže a podívejte se na zvětšenou fotografii zboží. Objevte tak všechny detaily této položky.

Jaká je aktuální cena? Zboží můžete koupit online za 929 Kč s možností výměny/vrácení zboží.

Korzet Black Lady - stahující - Korzety a podvazkové pásy, Dámské spodní prádlo,  Erotické prádlo,  Korzety
Korzet Black Lady - stahující
Podobné módní zboží